*** OMEZENÍ PROVOZU E-SHOPU *** Omlouváme se v tomto období za dočasné omezení provozu, pozdržení odesílání zásilek a řešení komunikace. Virus a aktuální dění kolem něj bohužel globálně postihl chod většiny firem a ani my nejsme bohužel vyjímkou. Do 1.4.2020, nebo do odvolání omluvte prosím pomalejší chod našeho e-shopu. Vše nyní nezáleží pouze na nás, ale také na možnostech a rychlosti našich dodavatelů. I v naší výrobě se jede na poloviční provoz a snažíme se udržet naše kolegy doma v bezpečí. Nyní jako prioritu klademe velký důraz hlavně na bezpečí, hygienu, zachování a dodržování morálních a lidských faktorů tak, aby vše probíhalo na 100% vzhledem k situaci venku. Děkujeme za pochopení, TÝM DNB MARKET

Doprava a platba / Shipping and Payment


ZAJÍMÁ TĚ, JAK ti zboží doručíme?
TAK TO JSI NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ.

 

Doprava

Tvou zásilku můžeme poslat přes Českou poštu, na některou z poboček Zásilkovny nebo si jej můžeš vyzvednout osobně u nás na Grafická 35, Praha, 150 00. Výběr je zcela na tobě, níže máš uvedené ceny za daného přepravce.

Způsob dopravy

Cena

Česká pošta

79,- Kč

Síť poboček Zásilkovna*

79,- Kč

Osobní odběr**

29,- Kč

 * Více než 1000 poboček Zásilkovny po celé České republice
** Pouze po předchozí domluvě

 

Platba

Platit můžeš jednou ze 4 možností a to na dobírku, hotově či kartou (ať už převodem nebo platební bránou).

Způsob platby

Cena

Převodem ZDARMA
Dobírka 30,- Kč
Platební brána PayPal ZDARMA
Hotově ZDARMA

 

Mohu nějak zásilku sledovat?

Sledovací údaje máte v případě registrace ve svém účtu na dnbmarket.cz, ale také ti je zasíláme v e-mailu hned jakmile zásilku předáme dopravci, takže se nemusíš bát, že ti nedorazí.

K čemu potřebujete mé telefonní číslo i email?

Je to právě kvůli tomu, abychom tě informovali o doručení a pro případné nesrovnalosti jsme náš servis dovedli zejména k tvojí spokojenosti! I naše údaje najdeš na stránkách: www.dnbmarket.cz/kontakty.

 

Zásilka se nějak zpozdila, koho mám kontaktovat?

V první řadě informuj nás, my zásilku zkontrolujeme jak je daleko a vše vyřešíme se svými dopravci.

 

Špatně jsem zadal(a) platbu nebo dopravu a chci jej změnit, co mám dělat?

Ihned nás kontaktuj, nejlépe na email info@dnbmarket.cz  telefonicky na +420 773 622 187, dříve než vše odešleme a vše spolu dořešíme.

 

Kde si mohu vyzvednout zásilku osobně a jak to probíhá?
Jakmile objednávku dokončíš budeme tě kontaktovat a domluvíme se na čase vyzvednutí. Objednávku můžeš vyzvednout na adrese Grafická 35, Praha, 150 00.
Ale pozor! Nikdy nejezdi bez předchozí domluvy, může se stát, že nebudeme k dispozici a ty bys za námi jel(a) zbytečně.

 

Za jak dlouho mi odešlete zboží při platbě na účet?
 

Platba na účet trvá většinou 2-3 dny a jakmile nám částka dorazí (a tiskárna případný textil potiskne) tak zásilku odesíláme. Platební údaje ti přijdou hned v potvrzovacím emailu, proto na nic nečekej, ať máš věci co nejdřív doma. Pokud zvolíš platební bránu (platba kartou), ověření trvá několik minut a odesíláme hned ten samý den nebo den následující (v případě textilu hned zasíláme požadavek do tiskárny). Číslo našeho účtu je 1440017038/3030.

 

Je platba kartou přes Paypal bezpečná?

Ano, platba přes platební Paypal je zabezpečená a lze si i všimnout, že naše stránky jsou na zabezpečenějším HTTPS protokolu (místo HTTP). Více o bezpečnosti při placení Paypal si můžeš přečíst na oficiálních stránkách platební brány ZDE

 

Můžu si objednat zásilku i na Slovensko?

Ano, zásilky odesíláme i na Slovensko. Doprava je zprostředkována přes pobočky Zásilkovny v SR, nebo zásilkovnou odesíláme přímo poštou na tvou adresu. Kam jej budeš chtít doručit je na tobě, zvolíš si to v kroku Dopravy a platby.

 

Mám speciální přání ohledně odeslání či zásilky, které nemáte v nabídce, jste schopní mi nějak vyhovět?
Věř, že se dohodneme! Pokud to bude něco, co bude v našich silách ti splnit, kontaktuj nás a domluvíme se. I plyšového jednorožce ti klidně k zásilce přiložíme! :)

DALŠÍ INFORMACE O PLATBĚ:

E-mail: info@dnbmarket.cz      Tel: +420 773 622 187