** DNB Market DÁREK - SLEVOVÉ KUPONY ** Děkujeme všem našim fans za podporu a jako malou pozornost zasíláme 2 slevové kupony, které lze uplatnit přímo v košíku. Sleva 20% na všechny mikiny s kuponem DNB20, nebo sleva 40% na všechna trička s kuponem DNB40. Platnost kuponů do 9.1.2022. Přejeme krásný zbytek svátků a brzy na viděnou na nějaké pořádné párty. DNB Market crew

Vrácení a reklamace / Return Policy


Nevyhovuje Vám zakoupené zboží?

rádi se s Vámi dohodneme!


Stejně jako Vy nejsme fanoušci papírování, proto nás vždy kontaktujte ideálně na email info@dnbmarket.cz a rádi vyhovíme Vaší výměně zboží, nebo například reklamaci. Napište nám o formulář k vrácení či reklamaci zboží, který Vám zašleme obratem na email. Vaše radost z nakupování na našem e-shopu je pro nás na prvním místě, proto úspěšně vyřídíme 99,9% reklamací k Vaší spokojenosti. Do 14 pracovních dnů od obdržení balíčku Vám dáme vědět na email, jak reklamace dopadla. Na reklamaci zboží máte ze zákona danou lhůtu 2 roky.


Reklamaci není možné provést při nadměrném opotřebení nebo úmyslném poškození zboží, případně při špatném zacházení s výrobkem a nerespektování symbolů k údržbě.

K vyřízení reklamace či výměně zboží budeme potřebovat ve formuláři vyplnit vše potřebné před jeho odeslání k nám nazpět.

A to je vše! věříme, že budete s naším obchodem spokojeni.

Pro zaslání formuláře potřebného k vyřízení reklamace nás neváhejte kontaktovat na info@dnbmarket.cz