*** INFO PRO ZÁKAZNÍKY *** Omlouváme za dočasně omezený provoz našeho e-shopu v době covidové situace, případné pomalejší odesílání zásilek a řešení komunikace. Jelikož naši dodavatelé a dopravci mají také v této době vážné problémy, mějte prosím při čekání na objednávku trošku trpělivosti, pro co nejrychlejší odbavení objednávek děláme maximum co je v našich silách a to vč rychlosti odepisování na emaily. Děkujeme za pochopení, Tým DNB Market

Vrácení a reklamace / Return Policy


Nevyhovuje Vám zakoupené zboží?

rádi se s Vámi dohodneme!


Stejně jako Vy nejsme fanoušci papírování, proto nás vždy kontaktujte ideálně na email info@dnbmarket.cz a rádi vyhovíme Vaší výměně zboží, nebo například reklamaci. Napište nám o formulář k vrácení či reklamaci zboží, který Vám zašleme obratem na email. Vaše radost z nakupování na našem e-shopu je pro nás na prvním místě, proto úspěšně vyřídíme 99,9% reklamací k Vaší spokojenosti. Do 14 pracovních dnů od obdržení balíčku Vám dáme vědět na email, jak reklamace dopadla. Na reklamaci zboží máte ze zákona danou lhůtu 2 roky.


Reklamaci není možné provést při nadměrném opotřebení nebo úmyslném poškození zboží, případně při špatném zacházení s výrobkem a nerespektování symbolů k údržbě.

K vyřízení reklamace či výměně zboží budeme potřebovat ve formuláři vyplnit vše potřebné před jeho odeslání k nám nazpět.

A to je vše! věříme, že budete s naším obchodem spokojeni.

Pro zaslání formuláře potřebného k vyřízení reklamace nás neváhejte kontaktovat na info@dnbmarket.cz