Dovolená 7.7. - 14.7. (objednávky opět řešíme od 15.7.). Jakékoliv dotazy směřujte prostřednictvím sms na tel. + 420 773 622 187 (pouze sms).

O Nás / About Us


CHCEŠ SE O DNBMARKETU DOZVĚDĚT VÍC?

Přečti si celý příběh..


Rád bych Vás přivítal na e-shopu www.dnbmarket.cz . Už několik let sleduji nejen svou oblíbenou Drum and Bass scénu u nás, ale také v zahraničí a to mě nejednou přivedlo k myšlence vlastního e-shopu a dalších služeb okolo této úžasné hudby. Vždy mě oproti jiným hudebním stylům mrzelo, že pro nás dnbčkaře není moc velký výběr nejen kvalitního oblečení, ale také ostatních produktů a trh se limitoval na pár prodejců do tohoto stylu. Co si budeme povídat, mimo DNB labely (jako například Drumbassterds) Vám na česko-slovenském trhu kvalitní designy hadrů nabídnou maximálně 2 e-shopy, na kterých sám roky rád nakupuji a ostatní výběr e-shopů bolí oči každého milovníka DNB. Rozmohla se bohužel masivní kampaň ,,modních“ e-shopů zajistit DNB vzory na oblečení za každou cenu, které ale opravdu kvalitou a vkusem jsou trochu mimo mísu toho co si tato scéna zaslouží.


V létě 2016 jsem byl s partou na b4l a LIRu a tam se pevně rozhodl, že se pokusím něco změnit a udělat něco pro nás, věrné posluchače nejen hudebního stylu DNB, ale také podobně zaměřených hudebních stylů. Stylů, které si dnbčař také často rád poslechne a trochu se pokusit zabrousit do různých kategorií drumů. Pár měsíců jsem přemýšlel spolu s přáteli nad možným konceptem a postupně sestavoval skládanku nápadů, až vznikl dnbmarket.cz, který svou tvář začal dostávat od začátku roku 2017, kdy se začali tvořit první grafiky a nápady na vzhled webu i kolekcí.

Vize a celkový koncept našeho e-shopu je maličko netradiční a jiný než u konkurence, kde mají většinou pevně daný směr tvorby a tým, který jde nějakou určitou cestou, která byla předem nalajnovaná. U nás si chceme od začátku zakládat na naprosté originalitě už třeba jen v tom, že náš velký tým grafiků a ilustrátorů tvoří opravdu do spousty různých stylů. Nejde jen o dokola se točící 2-3 designy co má každý. Náš web Vám dokonce návrháře jednotlivých kolekcí do detailu představí a sami uvidíte, že co kolekce, to úplně jiný styl než všechny ostatní. Za celý náš tým bych Vám rád popřál super nákupy a budeme rádi, když získáme Vaši přízeň a budete se k nám rádi vracet.

Za tým dnbmarket.cz


Jan Kureš
(dbčkař srdcem i duší)