Jakékoliv dotazy směřujte prostřednictvím sms na tel. + 420 773 622 187 (pouze sms).

20.1.2018 CROSSCLUB TropicFrozenland | SNDNB & Bassound

Jsme rádi, že si nás se stánkem do pražského klubu Cross opět pozvali holky ze Spojuje NÁS DNB official na další parádní párty s názvem TropicFrozenland. Tak koukejte dorazit, Na stánku u nás najdete nejen parádní drum and bass věci od DNB Market, ale také společně s námi na stánku naleznete merch od Spojuje Nás DNB !! a Bassound. Níže oficiální popis akce:

Dámy a pánové, milovníci drumandbassu, máme pro Vás další pokračování Spojuje nás DNB! Tentokrát se klub rozdělí na dvě části. Tématicky jsme to pojali jako Tropic a Frozen a tak ochutnáme i trošku jiné žánry a subžánry ! 

Hlavní stage obsadí holčičí skupina SNDNB, a těšit se můžete na latinsko balkánské, reggaejungle, tropico a později tvrdé, úderné tóny d n b. Když Tropico, tak ve vší parádě jak to máme rádi. Výzdoba bude jasná, pozitivní, veselá, ananasy, bambusy a palmy!

Dolní stage obsadí klučičí Olomoucká skupina Bassound, a věřte, že Vám bude mrznout krev v těle. Těšte se na hutné deepy, které se pomalu, ale jistě přesunou do brutálních tónů neurofunku, dark drumandbassu a crosbreedu. Výzdoba bude ledová, mrazivá, rampouchy, ledové kry, vločky, sníh! 

Těšte se na zahraniční hosty, kvalitní český support, shop s merchem, legendární mejdan do ranních hodin a bližší info!