20.1.2018 CROSSCLUB TropicFrozenland | SNDNB & Bassound

Jsme rádi, že si nás se stánkem do pražského klubu Cross opět pozvali holky ze Spojuje NÁS DNB official na další parádní párty s názvem TropicFrozenland. Tak koukejte dorazit, Na stánku u nás najdete nejen parádní drum and bass věci od DNB Market, ale také společně s námi na stánku naleznete merch od Spojuje Nás DNB !! a Bassound. Níže oficiální popis akce:

Dámy a pánové, milovníci drumandbassu, máme pro Vás další pokračování Spojuje nás DNB! Tentokrát se klub rozdělí na dvě části. Tématicky jsme to pojali jako Tropic a Frozen a tak ochutnáme i trošku jiné žánry a subžánry ! 

Hlavní stage obsadí holčičí skupina SNDNB, a těšit se můžete na latinsko balkánské, reggaejungle, tropico a později tvrdé, úderné tóny d n b. Když Tropico, tak ve vší parádě jak to máme rádi. Výzdoba bude jasná, pozitivní, veselá, ananasy, bambusy a palmy!

Dolní stage obsadí klučičí Olomoucká skupina Bassound, a věřte, že Vám bude mrznout krev v těle. Těšte se na hutné deepy, které se pomalu, ale jistě přesunou do brutálních tónů neurofunku, dark drumandbassu a crosbreedu. Výzdoba bude ledová, mrazivá, rampouchy, ledové kry, vločky, sníh! 

Těšte se na zahraniční hosty, kvalitní český support, shop s merchem, legendární mejdan do ranních hodin a bližší info!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení