*** INFO PRO ZÁKAZNÍKY *** Omlouváme za dočasně omezený provoz našeho e-shopu v době covidové situace, případné pomalejší odesílání zásilek a řešení komunikace. Jelikož naši dodavatelé a dopravci mají také v této době vážné problémy, mějte prosím při čekání na objednávku trošku trpělivosti, pro co nejrychlejší odbavení objednávek děláme maximum co je v našich silách a to vč rychlosti odepisování na emaily. Děkujeme za pochopení, Tým DNB Market

26.1.2018 Drum Sensation │DJ PIXIE , DJ SUKI │ H. Brod

DNB Market Vás spolu s Lock n' Load zve na pořádnou párty v Havlíčkově Brodě, kde nebudeme chybět se stánkem a připravíme si pro Vás libový věcičky z našeho e-shopu www.dnbmarket.cz. Tento večer kromě místní crew nebudou chybět ani hvězdy jako Suki, nebo Pixie z LIR crew. Na akci nás pozval Ondra Tensyy a moc se těšíme až dorazíme. Na stánku můžete určitě od nás čekat super doplňky a nějaké ty hadříky. Níže oficiální info k akci:

Je to tady naprostá šílenost přímo v srdci vysočiny v Klub Oko Havlíčkův Brod ! Čeká na Vás nadupaný zvuk a světelná show od SoundControl.cz ! Můžete se také těšit na naprostou špičku české Drum and Bass scény vystoupí zde DJ Pixie a Dj Suki ! Pro milovníky rovných beatu bude připravena druhá stage !

◘ LINE UP- DNB,JUNGLE ◘

✔DJ PIXIE
✔DJ SUKI
✔TENSYY
✔QUADRAX
✔MIKE CRUSH
✔CONFUSION

◘ LINE UP- TECHNO,HOUSE ◘

✔DJ SPIN
✔DJ HUNGRY
✔BROOMSTICK
✔KRUPI
✔FRENKKVstupné : 100 CZK 

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu vstupného a informací v událostech. 

Těšíme se na Vás!