*** INFO PRO ZÁKAZNÍKY *** Omlouváme za dočasně omezený provoz našeho e-shopu v době covidové situace, případné pomalejší odesílání zásilek a řešení komunikace. Jelikož naši dodavatelé a dopravci mají také v této době vážné problémy, mějte prosím při čekání na objednávku trošku trpělivosti, pro co nejrychlejší odbavení objednávek děláme maximum co je v našich silách a to vč rychlosti odepisování na emaily. Děkujeme za pochopení, Tým DNB Market

13.2. 2018 ZOMBIE SYNDICATE CrossClub

Opět jsme navázali spolupráci s Undead Nation Events a již podruhé se na nás můžete těšit se stánkem od DNB Market na super mejdanu s názvem Zombie Syndicate: DnB x Dubstep. Děkujeme Corborat za pozvání a určitě na Vás bude čekat azse kromě super muziky pořádná dávka DNB a DUBSTEP věcí přímo na stánku a jako vždy, najdete nás u hlavního baru u fotbálku .

Oficiální popis akce:

Další pravidelný mejdan od Undead Nation Events je tu ! Tentokrát pobrousíme pily s větším počtem Dubstepových djs a producentů. Nebude chybět ani kvalitní dávka Neura od HOUBASS (Drumbassterds.cz Crew) a NGR z Top Secret recordings. Vstup je nekompromisně free !! Takže nabíhej a užívej, ZOMBIE SYNDICATE .

1st Stage