** DNB Market DÁREK - SLEVOVÉ KUPONY ** Děkujeme všem našim fans za podporu a jako malou pozornost zasíláme 2 slevové kupony, které lze uplatnit přímo v košíku. Sleva 20% na všechny mikiny s kuponem DNB20, nebo sleva 40% na všechna trička s kuponem DNB40. Platnost kuponů do 9.1.2022. Přejeme krásný zbytek svátků a brzy na viděnou na nějaké pořádné párty. DNB Market crew

13.2. 2018 ZOMBIE SYNDICATE CrossClub

Opět jsme navázali spolupráci s Undead Nation Events a již podruhé se na nás můžete těšit se stánkem od DNB Market na super mejdanu s názvem Zombie Syndicate: DnB x Dubstep. Děkujeme Corborat za pozvání a určitě na Vás bude čekat azse kromě super muziky pořádná dávka DNB a DUBSTEP věcí přímo na stánku a jako vždy, najdete nás u hlavního baru u fotbálku .

Oficiální popis akce:

Další pravidelný mejdan od Undead Nation Events je tu ! Tentokrát pobrousíme pily s větším počtem Dubstepových djs a producentů. Nebude chybět ani kvalitní dávka Neura od HOUBASS (Drumbassterds.cz Crew) a NGR z Top Secret recordings. Vstup je nekompromisně free !! Takže nabíhej a užívej, ZOMBIE SYNDICATE .

1st Stage