Jakékoliv dotazy směřujte prostřednictvím sms na tel. + 420 773 622 187 (pouze sms).

16-17.2.2018 Beats Evolution Conference klub Storm

Rádi bychom Vás pozvali na Beats Evolution Conference, která se koná 16-17.2.2018 v pražském klubu Storm. Kromě panelové debaty se zástupci českých DNB brandů, kde nebude chybět ani DNB Market Vás čekají úžasné rozhovory s hvězdami české scény z bolasti DNB a mnohem víc. Určitě se přijďte podívat 

OFICIÁLNÍ POPIS UDÁLOSTI:

Beats Evolution Workshops se vrací.
V návaznosti na úspěšné první vydání Beats Evolution Workshops s potěšením oznamujeme druhou edici zaměřenou na producentské workshopy. Těšit se opět můžete na Masterclasses, panelové diskuze, Demo Listening Sessions a mnoho dalšího.
Program bude probíhat v českém jazyce.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Beats Evolution Workshops is back after it's first successful edition. Following on from the successful launch, winter edition will focus on local producer workshops. 
Please note that the winter program will be held in CZECH LANGUAGE.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

CZ: 
Beats Evolution Workshops se letos pokusí sjednotit lokální dnb scénu pod jednu střechu a nabídnout zejména producentům a DJs zajímavý program. Díky našim partnerům a skvělé spolupráci s účinkujícími se podařilo zajistit, že bude na Beats Evolution Workshops VSTUP ZDARMA! Stačí se registrovat na našich stránkách: smarturl.it/vstup_zdarma

Konat se bude těsně před festivalem Let It Roll Winter 16. - 17. 2. 2018, v pražském klubu Storm Club Prague. Těšit se můžete na dva dny plné demo listening sessions, masterclasses a spousty dalšího s některými z předních drum & bass producentů.

Přijďte a připojte se k nám! S námi se dozvíte ty nejnovější tipy a triky na poli produkce a získáte rady, jak posunout svou hudbu na novou úroveň.

Zjistěte více na http://beatsevolution.cz/


ENG:
Taking place before the Let It Roll Winter Festival it will be hosting two days of talks, demo listening sessions and masterclasses hosted by some of the drum & bass industries leading producers.

The winter edition of BEC will focus on local scene and therefore the Masterclasses, Workshops and Talks will be held in CZECH.

Get free entry to BEC Workshops with simple sign up at our website: smarturl.it/vstup_zdarma

Come and join us as we learn the latest tips and tricks in production and how to advance your music production to next level.

Find out more info at http://beatsevolution.cz/